MU: FK Dukla Praha - FC Hradec Králové 2:5 (1:4)

Po vynikajícím vstupu do utkání vezeme z Prahy zaslouženě všechny 3 body...
1. kolo, neděle 11. 8. 2024, 12:30

FK Dukla Praha

2:5
1:4

Branky (asistence): 15' Cibulka, 87' Košatka - 3' Vaněk (Václavík), 7' Václavík, 10' Vaněk (Peterko), 22' Polák (Vaněk), 56' Polák (Václavík)

FK Dukla Praha:

Veselý - Holub, Kavka (46' Budnyk), Buček (46' Migdal) - Šnýdr, Stanev (46' Holenda), Mital', Korbel, Pitro (80' Jelínek) - Košatka (46' Kemenyash)

Křivský - Čermák, Podhajský, Kabele, Jaroš - Thiele, Peterko, Vaněk (46' Matuška) - Svoboda (65' Fejgl), Polák (58' Kopčil), Václavík (58' Lesák)

Měli jsme výborný, produktivní vstup do utkání a v 10. minutě už byl stav 3:0. Nadále se nám dařilo si vytvářet brankové příležitosti, ale už to bylo horší s proměňováním šancí, kterých bylo opravdu hodně. Ve 2. poločase se hra částečně vyrovnala. Utkání poznamenalo obrovské vedro, kdy v závěru už docházely síly. Tentokrát jsme soupeře pustili do několika nebezpečných situací, i když utkání jsme měli stále pod kontrolou.