14. kolo, neděle 5. 11. 2023, 12:45

FK Teplice

2:3
2:2

Branky a (asistence): 24. Řehák, 27. Kulhánek - 4. Polák (Meduna), 37. Kameník (Meduna), 70. Pavlík (Polák)

FK Teplice:

Macek, Šimánek, Rajchert, Nebuloni (81. Tuček), Kodeš, Neckář, Valenta, Kulhánek, Hönig, Tyl (57. Jelínek), Řehák

Šimon - Machač, Hradecký, Pěnkava, Hronek - Pavlík, Meduna, Gazsi (80. Drbohlav) - Kameník (80. Halama), Polák (89. Dýčka), Červinka (67. Jelínek)

V prvním poločase se hrál pohledný fotbal pro nezaujatého diváka. My měli výborných prvních 20 minut, kdy jsme zamkli soupeře na jejich polovině, vstřelili gól a další mohli přidat. To se ale nestalo a Teplice nás vytrestaly během pěti minut, kdy otočily skóre. Do poločasu se nám ještě podařilo vyrovnat a šlo se do kabin za stavu 2:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili s lepší organizací ve hře a na našem projevu to bylo znát. V podstatě celý poločas jsme diktovali tempo, dobře kombinovali a Teplice nepouštěli do ničeho. Výsledkem toho byl krásný gól na 3:2, který se ukázal jako rozhodující. Jedinou kaňkou na druhém poločasu je poslední pětiminutovka, kde jsme možná pod tíhou momentu začali ztrácet hlavu a místo abychom dohráli zápas bez komplikací, tak jsme ještě několika špatnými rozhodnutími nabídli Teplicím závěrečný tlak. Ten jsme ale ustáli a zápas dovedli do vítězného konce. Sehráli jsme určitě nejkvalitnější utkání v sezóně i díky velmi silnému soupeři.