Střelci: Zadrobílek, Motálek, 2x Veinlich

Sestava první poločas:

Pirner - Tahal, Minařík, Kučera, Němeček - Kareš, Brož, Pospíšil - Motálek, Mrázek, Zadrobílek

Sestava druhý poločas:

Tichý - Šulc, Felix, Drbohlav, Hiesl - Kozak, Veinlich, Čihák - Čapek, Nulens, Ježek

První přátelské utkání jsme sehráli proti kvalitnímu soupeři Zbrojovce Brno. První poločas jsme začali zakřiknutě s pomalou rozehrávkou od zadu. Výsledkem toho byly tři gólové situace pro Zbrojovku a k tomu ještě tři vstřelené branky. Postupně jsme se začali osmělovat a zlepšovat v kombinaci, která nám přinesla dvě šance a k tomu dva góly na 3:2. Bohužel těsně před poločasem jsme inkasovali ještě jednou.

Druhý poločas byl z našeho pohledu o mnoho lepší. Naše rozehrávka byla rychlejší, přesnější a také jsme měli větší klid na míči. Utkání jsme gólově srovnali 5 min před koncem zápasu, avšak z posledního rohu jsme bohužel inkasovali na konečných 5:4.