MKS Miedz Legnica

1:4
1:3

Pospíšil

Druhé přípravné přátelské utkání jsme sehráli proti týmu ze zahraničí Miedź Legnica. Hned od úvodu utkání hrál soupeř ve vysokém postavení, čímž na nás vytvářel tlak. V obraně nás trápily dlouhé balóny za obranu a soupeřovi fyzicky vyspělý útočníci. Hrál se především fyzický fotbal plný osobních soubojů. V úvodu z těchto situací soupeř hrozil hned několikrát. První vstřelenou branku zaznamenal hráč Pospíšil, a to z pokutového kopu po soupeřem přerušené naší útočné situaci faulem v brankovišti. Dále už se trefoval pouze soupeř. Poločas skončil 1:3.

Ve druhém poločase se hra srovnala a nám se dařilo více dostávat do finální fáze. Hrozili jsme hned několikrát, ale bohužel se nám gól vstřelit nepodařilo. Soupeř vstřelil ještě jeden gól a uzavřel tak skóre dnešního zápasu na konečných 1:4.