MU: FC Hradec Králové U17 - FK Pardubice U16 5:2 (2:1)

29. kolo, neděle 5. 5. 2024, 12:15

FK Pardubice

5:2
2:1

Branky a (asistence): 12. Hradecký (Polák), 36. Červinka (Vaněk), 64. Červinka z penalty (Poděbradský), 70. Červinka (Vaněk), 76. Pěnkava (Vaněk) - 24. Vrančík, 51. Pražák

Jeřábek - Machač, Hradecký (46. Pěnkava), Baťka, Poděbradský - Meduna - Červinka (80. Rychtář), Vaněk, Kotal (57. Drbohlav), Polák (57. Halama) - Jelínek (75. Cobl)

FK Pardubice:

Škodoň - Čvančar, Svoboda (54. Šobáň), Pražák, Smrčka, Hrdina (64. Hloušek), Hendrych (71. Procházka), Holčapek (54. Štefl), Vrančík (64. Masařík)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas, ve kterém mělo každé mužstvo dobré pasáže. My vedli 2:1, ale ke spokojenosti chyběla lepší činnost celého mužstva v defenzivní práci. Druhý poločas začal vyrovnávací brankou Pardubic, ale paradoxně se od té doby začal zápas lámat na naši stranu. Správně jsme zareagovali a narůstajícím tlakem jsme zápas zlomili až na konečných 5:2.