Dorostenci porazili Žižkov 4:2. O svém vítězství rozhodli v závěru

8. 9. 2024   |   FC Hradec Králové
Dorostenci kategorie U19 porazili v dalším důležitém utkání Viktorii Žižkov 4:2. V prvním poločase si vytvořili nejtěsnější náskok, Pražané však na startu druhé půle duel otočili. Hradečtí ale zbraně nesložili, Binar svým druhým gólem v zápase srovnal na 2:2 a závěr střetnutí patřil Votrokům. Ti udeřili dvakrát v rozmezí pouhých dvou minut a pod Bílou věž vezou cenné body.
5. kolo, neděle 8. 9. 2024, 10:00

FK Viktoria Žižkov

2:4
0:1

Branky: 55., 59. Vohralík – 25., 62. Binar, 80. Okeke, 82. Žalud.
Rozhodčí: Erlebach – Vitvar, Hruška.
Žluté karty: 10. Růžička, 72. Charvát, 82. Vohralík – 12. Martin Halama, 58. Matěj Halama.
Diváci: 70.

FK Viktoria Žižkov:

Báča – Růžička (87. Marek), Kasík (87. Kynkal), Melichar (83. Kessler), Vohralík, Žížala, Tureček, Charvát (87. Tatar), L. Novotný, Kolář, Nepraš (75. Jackl).

O. Novotný – Metlický, Novák (87. Jelínek), Safir, Sejkora, Matěj Halama (75. Karel), Moravčík (46. Brož), Mokrejš, Binar, Okeke (77. Thiele), Martin Halama (62 Žalud).

Vítězství se nerodilo lehce ,soupeř hrozil hlavně ze standardních situací,  z kterých i výsledek otočil. Ceníme si reakce kluků po ztrátě vedení a tří bodů.