B-tým zapsal druhé vítězství. Rezervu Admiry zdolal 2:1

před 2 dny   |   Melánie Moníková
B-tým FC Hradec Králové zapsal ve druhém utkání sezóny druhou výhru. Rezervu pražské Admiry zdolal 2:1, když Východočechy poslal v první půli do vedení Matěj Šípek. Po změně stran padl jeden gól na každém konci trávníku. Vítěznou branku si připsal Filip Březák, jehož zásah rozhodl o úspěchu Votroků.
přát., sobota 20. 7. 2024, 10:30

FK Admira Praha B

1:2
0:1

Branky FC HK B: Šípek, Březák.

FC Hradec Králové B:

Čábelka (46. Hrnčíř) – Blažek (46. Kareš), Čížek (46. Truhelka), Adeyemi (46. Fejgl), Kadrmas (46. Boniš), Zeman (46. Šichan), Vobejda, Hampl (46. Březák), Hypšman (46. Šimon), Šípek (46. Hruška), Jurčenko (46. Hodač).

Hodnocení Tomáše Šilhavého

„V zápase s béčkem Admiry jsme opět protočili dvě jedenáctky.
Celý zápas byl o překonávání hlubšího bloku soupeře. Někdy nám chybělo to, abychom vybrali lepší řešení, někdy lepší provedení, ale hráči byli poměrně trpěliví, a tak jsme si několik šancí vytvořili. Přesto víme, že jich mělo být více a stejně tak i gólů. Nakonec jsme rádi. Poté, co soupeř z ojedinělé akce vyrovnal, se nám povedlo v posledních minutách zvrátit zápas na naší stranu a vyhrát.
Zároveň si moc dobře uvědomujeme, že prvním větším testem bude zápas s Motorletem, který hrajeme za týden po soustředění.“