B-tým se s Českým Brodem rozešel smírně

27. 7. 2022   |   FC Hradec Králové | Foto: Radek Bis
Předposlední přípravný zápas má za sebou rezerva Votroků, která ve čtvrtém duelu sezóny remizovala s Českým Brodem 2:2, když všechny čtyři branky utkání padly ve druhém poločase.
přát., středa 27. 7. 2022, 17:00

SK Český Brod

2:2
0:0

Branky HK: Březák, Schmoranz.

FC Hradec Králové B:

Čábelka - Hlaváč, Holovatskyi, Kutík - Mahr (70. Hodač), Hypšman, Kosař, Březák (70. Boniš) - Šípek, Hodač (46. Hruška), Boniš (46. Schmoranz).

Aleš Čvančara: V prvním poločase utkání jsme dominovali, vytvářeli jsme si příležitosti, ale branka nepadla, nicméně s výkonem jsme byli spokojení. Hned na začátku druhé půle se nám podařilo dát gól na 1:0, jenže asi za dvě minuty jsme pak po naší chybě dostali na 1:1. Potom se hra odvíjela v naší režii. Kolem 55. minuty jsme měli velkou příležitost, ve které jsme ale nastřelili jen tyčku. Pak se ale něco stalo a na patnáct minut to náš výkon utnulo, dostali jsme se do obrovského útlumu, což bylo zvláštní, protože se nám to dosud ještě nestalo. Pro nás je to ale poučení, je dobře, že se nám to stalo v přípravném zápase, kdy protivník otočil na 2:1 a mohl vstřelit i další branku. Ale v 70. minutě se obrázek hry zase dostal do normálu, který jinak panoval po celé utkání. Zaslouženě jsme vyrovnali, mohli jsme i zvítězit. Duel měl skončit naší výhrou, ale pro nás je podstatná ta patnáctiminutovka, která bude napříště ponaučením pro celý tým.