2:0
1:0

Góly: 1´, 71´ soupeř

Dohnal - Hochsteiger (40´ Šturm), Martin (57´ Vacek), Hochmann, Snížek (50´ Pižl), Bruna (50´ Hawillo), Kyncl, Zima, Volockij, Voňka (57´ Svatoň), Adamec

První mistrovské utkání v Liberci pro nás začalo nejhorším možným způsobem. Po dlouhém nákopu za obranu nás sice podržel Dohnal, ale z následného rohu jsme inkasovali. Celý poločas jsme byli kombinačně lepším mužstvem. I z těžkých situací se nám dařilo vyjíždět, ale většina akcí končila kolem pokutového území. Ve druhém poločase jsme navázali na solidní herní projev a zároveň byla naše hra mnohem nebezpečnější. Měli jsme šance, ale žádná gólem neskončila. Devět minut před koncem soupeř udeřil z dlouhého odkopu a stanovil konečný výsledek na 2:0. S hrou jsme spokojení, s výsledkem spokojení být nemůžeme, ale věříme, že budeme schopni podobné zápasy vyhrávat.