Zápas s Třincem: Víkend otců, odměna pro fanoušky a dopravní omezení

4. 10. 2018   |   FC Hradec Králové
Jedenácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přivede do Hradce Králové mužstvo FK Fotbal Třinec (neděle 7. 10. od 16:00) a k utkání se váže hned několik důležitých informací pro fanoušky. Ty čeká odměna za podporu v zápasech na hřištích soupeřů i drobná dopravní omezení. Celé ligové kolo pak probíhá ve znamená Víkendu otců – i s tím souvisejí odměny.

Klobása a pivo za lístek na Chrudim

Před utkáním minulého kola, které Votroci odehráli v Chrudimi, vyhlásil klub odměnu pro fanoušky, kteří dosud mužstvo výborně podporovali na hřištích soupeřů. Klobásu a pivo zdarma si budou moci ti diváci, kteří předloží vstupenku právě z východočeského derby, vyzvednout ve stáncích na východní tribuně.

Víkend otců

S ligovou iniciativou Víkend otců souvisejí další odměny. Kdo z fanoušků (a fanynek) přijde na utkání s tátou, může se společně s ním přihlásit u dorostenců, kteří se budou pohybovat v hledišti. Od nich dostane aktuální plakát A týmu Votroků. Partner ligy, CK Alexandria, navíc vypsal instagramovou soutěž – kdo se vyfotí na stadionu s otcem a fotografii nahraje na Instagram s hashtagem #dikytato, bude mít možnost vyhrát zájezd v hodnotě 10 tisíc korun.

Dopravní omezení

K nedělnímu odpoledni se také vážou dopravní omezení v okolí stadionu. Ve městě se koná 4. ročník ČSOB maratonu Hradec Králové, jehož trasa vede kolem Malšovického stadionu. Příchod k němu tedy bude zúžený o koridor pro běžce (červená linka na mapě) – fanoušky, kteří na stadion pojedou autem nebo půjdou pěšky, proto prosíme o vzájemnou ohleduplnost na stísněnější přístupové cestě. Koridor maratonu zabere obvyklá parkovací místa pro návštěvníky s průkazy ZTP a ZTP-P, ta budou výjimečně přemístěna do areálu stadionu k plotu, který ohraničuje stavbu (místo je na mapce vyznačeno modře). Kapacita těchto parkovacích míst bude 8 – 10 a vpuštěni na ně budou návštěvníci, kteří se prokáží průkazem ZTP nebo ZTP-P.

Poločasová soutěž a soutěž na Facebooku

Partnerem utkání je Pizza Panda, která věnovala ceny pro nejlepšího hráče a ceny do tradiční poločasové soutěže o střelbu na břevno. Zároveň proběhne před utkáním soutěž na klubovém Facebooku, do níž věnoval ceny fotolab Kodak Express.

Sdílej článek!

Nepřehlédněte

Aktuální zprávy

Souboj tabulkových sousedů, na břeh Orlice přijedou Bohemians

Rozhovory

Tenhle zápas se nám nepovedl, ví Adam Zadražil

Reportáž

Votroci na Letné neuspěli, Spartě podlehli 0:3