Stěžerská liga - U8

26. 2. 2023   |   u08
Čtvrté kolo Stěžerské ligy

FCHK sestava: Daněk, Kulhánek, Masopust, Sál, Skořepa, Šubrt, Věchet, Jacho, Fejl, Šipoš

FCHK - Předměřice 11:12 (Daněk 2x, Kulhánek 3x, Masopust 1x, Sál 1x, Skořepa 2x, Věchet 2x)

Hodnocení:

Ve čtvrtém kole Stěžerské ligy jsme se postavili týmu z Předměřic. Do zápasu jsme vstoupili zodpovědně a nenechávali jsme soupeři ani centimetr volného místa. Do konce prvního poločasu jsme si vytvořili gólový náskok. Mohlo být i veseleji, kdybychom proměnili šance, které buď orazítkovaly tyč a nebo skončily v rukou soupeřova brankáře. Druhý poločas se role obrátily. Soupeřův brankář měl o mnoho méně práce a začaly zvonit tyčky na naší straně. Celý zápas jsme hráli skvěle v obranné i v útočné fázi. Nebáli jsme se udělat kličku a obcházet hráče. Byli jsme natolik odvážní, že jsme dělali kličky i před naši bránou a to se nám několikrát vymstilo. Soupeř v průběhu druhého poločasu skóre otočil ve svůj prospěch a vyhrál těsným výsledkem 12:11. V průběhu příštího týdne se budeme muset zaměřit na rozehrávku od brankáře, neboť všichni hráči ve většině případů stojí a nechtějí míč. To byla jedna z mála našich slabin v tomto utkání.

Příští neděli 5.3. hrajeme turnaj v Třebši, kde se budeme chtít prezentovat stejným výkonem.