Střelci: Zvolánek Š. 3, Zvolánek A. 3, Dvořák, Matějka, Zdráhal

Střelci: Zdráhal 2, Zvolánek Š., Zvolánek A.

Střelci: Zvolánek Š. 2, Zdráhal 2, Dvořák, Mařas, Zvolánek A., Vlastní gól

Střelci: Zvolánek Š. 2, Zvolánek A. 2, Dvořák 2, Mařas, Matějka

Celkové skóre: 51:4

Nejlepší střelec turnaje: Štěpán Zvolánek – 15 gólů

Hodnocení

Dne 27.3. jsme se zúčastnili turnaje Slavie Cup v hradecké sportovní hale TJ Slavia a odvážíme si 1.místo!! Náš vstup do turnaje byl opravdu povedený a již po několika minutách hry bylo jasné, že kluci jsou dneska střelecky při chuti. V dominantních výkonech jsme pokračovali i ve všech dalších skupinových zápasech, kterou jsme ovládli bez obdrženého gólu. První zaškobrtnutí přišlo v semifinálovém zápase, kdy nás naopak soupeř zaskočil svým vstupem do zápasu a byli jsme to my, kdo prohrával 1:3. Po tomto “budíčku” jsme ze sebe však setřásli všechny nervy, opět začali hrát naši hru a zaslouženě vyhráli a postoupili do finále. Ve finále nás čekal soupeř z Libčan, který ve svém útoku měl i pozdějšího nejlepšího hráče turnaje. Na klucích byla vidět velká nervozita, což vedlo k určité strnulosti v prvních minutách a tedy i stavu 0:1. Jako už v semifinále, kluci se své nervozity rychle zbavili a opět nám předváděli parádní akce s mnoha krásnými góly. Klukům za dnešek patří velká poklona a poděkování, jak již za skvělé nasazení po celou dobu turnaje, tak i za předvedenou hru na obou stranách hřiště. Krásným překvapením pro nás byly i naše útočné rohy, které bohužel nelze v malých tělocvičnách více trénovat, ale dnes se nám dařily na výbornou. Chtěli bychom poděkovat i rodičům za skvělou kulisu, kterou pro nás dnes vytvořili!