23. 1. 2022   |   wu13
V druhém přípravném utkání se mladší žákyně utkaly s týmem Třebše, ročník 2010.

FC Hradec Králové - Sokol Třebeš 4:5

Branky: Kratochvilová 2, Volhejnová, Uhlířová

Sestava: Petra Doubková - obrana Vítová Káťa, Hosová Sára, Áda Čapková, Voženílková Páťa záloha Michaličková Ema, Leona Uhlířová, Sofina Hůrková Volhejnová Eliška, v útoku Kratochvílová Naty. V druhé půli chytala Ádela Čapková

Jiří Hruška, trenér FC HK: Po dlouhé době přišla prohra. Naše družstvo zdecimované marodkou a covidem nastoupilo pouze v devíti hračkách a z toho musely pomoci čtyři hráčky ze starší přípravky, které přijely narychlo po dohrání Stěžerské ligy. Jinak bychom to nedali dohromady. Přesto jsme v první půli byly lepším týmem a po zásluze vedli góly Volhejnové a Kratochvílové. 2:1. V druhé půli musela do branky Ada Čapková, protože ji bolel sval a nemohla hrát. Soupeř využil v druhé půli v maximální možné míře své šance a pro nás byl velikou překážkou brankář. Pokud vidíte co pochytal při pok.kopech tak takhle řádil celý zápas. Holkám musíme poděkovat praly se statečně. V druhé polovině se projevila únava hráček, co už hrály v hale a zranění Adélky a i těch co hrály bez střídání a náš výkon šel trochu dolů. Mrzí nás, že dvě hráčky nepřijely bez omluvy. Příští sobotu hrajeme v 18.00 opět s Třebši. Kluci budou ještě o rok starší a tak se máme nač těšit. Doufáme, že už budeme ve větším počtu.