KP MP 3. kolo TJ Háječek

včera   |   u08
Do třetice všeho dobrého. Na Háječku jsme vytěžili naše první přeborové vítězství!

Ve třetím kole krajského přeboru jsme opět poměřili síly s Náchodem a také se dvěma novými soupeři z Hořic a Chlumce nad Cidlinou. Na domácím hřišti na Háječku jsme se dočkali naší první výhry, když jsme porazili tým z Hořic v poměru 15:8. Na skvělý vstup jsme navázali v utkání s Náchodem, kdy jsme poprvé vyhráli poločas a další remizovali. Celkově jsme nakonec nestačili, ale je patrný vzestupný trend, dostali jsme o polovinu gólů méně než ve čtvrtek. Celek z Chlumce nad Cidlinou a Nového Bydžova nás deklasoval, světlou chvilkou ale byla jedna poločasová výhra.

Padaly krásné góly, 12 ze 17 našich hráčů slavilo gól, k vidění byly góly z půlky hřiště i zakončení po kombinaci či samostatném úniku. Nechyběla bojovnost a nasazení, golmani odváděli skvělou práci. Hráči již o dost lépe drželi pozice a posunovali se podle toho, kde bylo těžiště hry, nikoliv všichni na jednom místě. Zvláštní pochvalu si zaslouží obrana. Dnešní první vyhraná vlaštovka ukazuje na slibnou budoucnost hráčů a celého týmu. Závěrečná děkovačka a veselé emoce jen podtrhly celkový dobrý dojem z odehraného dopoledne. Děkujeme a jedeme dál!

Tým 2: 1:2, 5:1

Góly: 3x Hauf-Soldát, Tuschl, 2x Maňásek, Prekpaljaj, 1x Berger, Feko, Kural, Myšák, Rákosník

FCHK - FK Náchod 6:14

Tým 1: 2:2, 3:2

Tým 2: 0:5, 1:5

Góly: 3x Kural, 2x Manziuk, Šipoš

FCHK - FC Chlumec nad Cidlinou/RMSK B 7:23

Tým 1: 5:3, 0:8

Tým 2: 2:8, 0:4

Góly: 2x Tuschl, 1x Kural, Laš, Maňásek, Rákosník, Šipoš