Jak se dařilo Votrokům v reprezentacích

8. 9. 2021   |   FC Hradec Králové, foto: Jan Tauber
Je příjemnou tradicí, že Votroci bývají pravidelnými účastníky srazů mládežnických reprezentací a poslední reprezentační okénko v tomto ohledu nebylo výjimkou. Ve všech kategoriích navíc Votroci sehráli významnou roli. Podívejte se podrobně, jak se jim vedlo.

U21

Česko – Slovinsko 1:0

Denis Donát odehrál celé utkání.

Česko – Albánie 4:0

Denis Donát odehrál celý zápas a u čtvrtého gólu si připsal druhou asistenci a také v druhém zápase nedovolil soupeři skórovat.

Lvíčata v kvalifikaci na EURO 2023 drží v neúplné tabulce první místo a plný počet bodů.

U19

Belgie – Česko 3:3

Daniel Kutík byl střídán v 61. minutě za stavu 2:2.

Portugalsko – Česko 2:2

Daniel Kutík nastoupil na hřiště v 65. minutě za stavu 1:1 a v páté minutě nastaveného času vstřelil vyrovnávací branku na 2:2.

Na turnaji v Portugalsku obsadili čeští mladíci druhé místo z tří účastníků.

U18

Česko – Rakousko 2:1

David Jurčenko nastoupil v základní sestavě a byl střídán v 90. minutě.

Česko – Slovensko 1:1

David Jurčenko přišel na hřiště v 80. minutě za stavu 1:1.

Česko – Německo 2:3

David Jurčenko odehrál celý zápas a otevřel skóre suverénně proměněnou penaltou, která byla odpískána po faulu na něj.

Česká reprezentace obsadila na memoriálu Václava Ježka třetí místo, vítězem se stalo Německo.