Hradec zamíří do Budějovic. Dynamo už vedou Nikl se Zápotočným

15. 11. 2022   |   FC Hradec Králové
Votrokům sice skončila podzimní část FORTUNA:LIGY, odpočinku se ale zatím nedočkají. V sobotu vyrazí k osmifinálovému klání MOL Cupu do Českých Budějovic, kde se v letošním ročníku podruhé střetnou s celkem Dynama. Na jihu Čech dokázali v ligovém utkání zvítězit také díky skvělé podpoře svých fanoušků, kteří je dotlačili k výhře 3:0.

Příznivci Votroků mohou do jihočeské metropole vyrazit také tentokrát. Vstupenky na zápas budou k dispozici na pokladně před vstupem do sektoru hostů. Děti do šesti let mají vstup zdarma. Prosíme fanoušky Hradce, aby nepořizovali lístky do domácích sektorů stadionu na Střeleckém ostrově a podporovali náš klub společnými silami. Úvodní výkop utkání Východočechů s Českými Budějovicemi bude na programu v sobotu v 15:00.

Hradečtí fotbalisté se v duelu dvou černobílých mužstev utkají s Dynamem letos podruhé. Jihočechy však tentokrát povedou noví trenéři. Vedení Českých Budějovic v závěru října ukončilo spolupráci s Jozefem Webrem a místo něj přivedlo dva lodivody, kteří donedávna pracovali v Příbrami. Marek Nikl a Tomáš Zápotočný zažijí premiéru na lavičce celku ze Střeleckého ostrova právě v utkání s Votroky.

Úvodní střetnutí Východočechů s Dynamem se svěřencům Miroslava Koubka vydařilo na výbornou. Již v první půli měli herní převahu, kterou však nedokázali přetavit v góly. Na startu druhého poločasu byl po faulu na Kubalu vyloučen Havel. Votroci přesilovku využili dvěma trefami postiženého hráče a také prvním prvoligovým zásahem v hradeckém dresu, který zapsal Matěj Koubek. Pod Bílou věž tak ze Střeleckého ostrova odvezli všechny tři body.

Na zápas si už nyní můžete vsadit u generálního partnera klubu, společnosti Tipsport.