Finálová odveta s Libercem již příští pátek

16. 5. 2023   |   FC Hradec Králové
Na Votroky čekají poslední dva ligové zápasy aktuální sezóny. Královéhradečtí fotbalisté v neděli přivítají Slovan při úvodním finálovém střetnutí, který se v Lokotrans aréně rozehraje od 15:00. Odveta se pak uskuteční již příští pátek 26. května. Duel na Stadionu U Nisy odstartuje v podvečerních 18 hodin.

Původně se mělo druhé finále nadstavbové skupiny o umístění odehrát v neděli 28. května. Po dohodě obou klubů a schválení změny termínu LFA se však termín utkání přesouvá již na pátek 26. května. Úvodní výkop duelu by měl proběhnout v 18:00.

Votrokům se na podzim na Stadionu U Nisy příliš nedařilo. Utkání se Slovanem prohráli 0:2, když první branku zapsal již ve 14. minutě Mick van Buren, jemuž se balón příhodně odrazil do cesty od nohy bránícího Čiháka. Ve druhé půli pak výhru Liberce pečetil Imad Rondić, jenž zužitkoval přihrávku nizozemského kanonýra a přidal druhou trefu na konto Severočechů. Doufejme tedy, že tentokrát podají Hradečtí pod Ještědem podstatně lepší výkon.