MU: Bohemians 1905 U17 - FC Hradec Králové U17 2:4 (1:2)

Pohledný zápas dopadl v náš prospěch ...
34. kolo, neděle 9. 6. 2024, 12:15

Bohemians Praha 1905

2:4
1:2

Branky a (asistence): 14. Müller, 73. Hejduk - 7. Jelínek (Cobl), 36. Meduna (Rychtář), 54. Vaněk (Jelínek), 82. Červinka (Vaněk)

Bohemians Praha 1905:

Vagenknecht - Hrubeš, Kryts, Bryndza (83. Chramosta), Aberle, Nohejl (83. Hrubý), Krivosheev (61. Chudinov), Müller, Mudřík (73. Štěpánek), Cibulka (61. Klemsa), Hejduk

Jeřábek - Cobl, Hradecký, Pěnkava, Poděbradský - Červinka, Rychtář (62. Chýlek), Meduna, Drbohlav (81. Kabele), Vaněk - Jelínek (74. Čermák)

V prvním poločase se hrál v poli vyrovnaný zápas. Domácím se celkem dařila výstavba a několikrát nám zahrozili míčem za obranu. Nám se celkem dařil přechod do útoku a poslední třetina hřiště, díky čemuž jsme vedli 2:1. Druhý poločas už byl jasně v naší režii. Kontrolovali jsme hru a přidali další dva góly. Bohemka ještě snížila, ale to bylo z její strany vše. Poslední venkovní zápas byl pro nás úspěšný jak výsledkově, tak především herně.