MU, středa 13. 3. 2024, 16:00

FK Teplice

5:6
1:3, 4:0, 0:3

2’ Kučera, 6’Motálek (Kareš), 19’ Mrázek, 73’ Mrázek, 86’ Kareš (Motálek), 89’ Motálek (Pirner)

Mrázek, Pospíšil, Čapek, Hiesl, Kareš, Čihák, Tahal, Motálek, Drbohlav, Němeček, Kučera, Felix, Pirner

Zápas tří rozdílných třetin. První se nám povedla výsledkově (3:1), ale herně se hrálo vyrovnané utkání. Druhou třetinu jsme pak vyrobili několik laciných chyb a hlavně náš pohyb v této části zápasu byl tristní (0:4). Do třetí třetiny jsme změnili rozestavení (2-3-2) a po celou dobu jsme byli lepším týmem. Od začátku jsme si vytvářeli šance, ty ale končily na brankáři soupeře. V 73. minutě jsme pak konečně po brejku snížili. A následně v 86. a 89. minutě jsme dokázali skóre zápasu otočit. Za průběh třetí třetiny nutno říci, že zaslouženě! Jsme rádi, že jsme dokázali otočit nepříznivý průběh zápasu a minutu před koncem skóre strhnout na naší stranu! Třetiny: 1:3, 4:0, 0:3