FC Hradec Králové8:3

MU, středa 5. 6. 2024, 17:00

8:3
2:1 1:0, 5:2

27´ Zadrobílek (Kučera), 84´ Drbohlav (Mrázek), 88´ Mrázek (Kučera)

Němeček, Zadrobílek, Mrázek, Kefurt, Drbohlav, Kučera, Tahal, Čapek, Brož, Čihák, Kareš, Pospíšil, Tichý, Pirner

Vstup do zápasu měl lepší soupeř, pak se ale hra vyrovnala. My jsme po dvou individuálních chybách v rozehrávce prohrávali 3:1 a tento stav vydržel až do třetí třetiny. Věděli jsme, že bude hodně záležet na tom, kdo vstřelí další branku. Bohužel to byl soupeř a nám po brance na 4:1 klesla na chvíli koncentrace, díky čemuž jsme inkasovali ještě dvakrát v rychlém sledu, což zápas rozhodlo. Věříme, že kdybychom vstřelili kontaktní branku my, utkání by se vyrovnaným průběhem dohrávalo až do konce. Zápas se celý odehrával ve vysokém tempu z obou stran a rozhodla ho tentokrát větší kvalita Liberce v poslední třetině hřiště. Rozhodně i z naší strany bylo k vidění spousta dobrých věcí, které jsme ale prostě tentokrát nedokázali brankově vyjádřit. Střeleckou smůlu jsme prolomili až pár minut před koncem, což bylo pozdě. Třetiny: 2:1, 1:0, 5:2