MU, neděle 9. 6. 2024, 10:00

FK Meteor Praha

8:5
4:0, 2:2, 2:3

5’ Brož (Hiesl), 6’ Brož (Mrázek), 11’ Motálek (Drbohlav), 25’ Mrázek (Kareš), 42’ Brož, 51’ Šulc (Mrázek), 86’ Mrázek (Pirner), 88’ Kareš (Brož)

Motálek, Němeček, Mrázek, Kefurt, Felix, Drbohlav, Kučera, Tahal, Brož, Šulc, Čihák, Hiesl Kareš, Pirner

Herně velmi dobrá první třetina, kterou jsme vyhráli v poměru 4:0. Dařilo se nám jak v přechodové fázi, tak i v poslední třetině hřiště, kde jsme několikrát předvedli pohledné kombinační akce dovedené do zakončení. Druhou třetinu se hra více vyrovnala, ale i tak jsme měli o něco málo více vyložených šancí my. Třetí třetinu jsme na začátku spálili dvě 100% příležitosti, které nás mohly více uklidnit. Soupeř měl následně několik závarů v našem vápně, kdy k nám létalo spousta centrů, ze kterých jsme však většinu dokázali odvrátit. V 80. minutě se Meteor přiblížil na rozdíl jediné branky, načež jsme ale dokázali z následné protiakce reagovat a vzali jsme si zpět dvoubrankové vedení. To jsme ještě do konce zápasu dokázali navýšit a zaslouženě si tak dnes dojít pro tři body! Celkově ode všech velmi dobrý výkon proti kvalitnímu soupeři, který snesl přísné měřítko! Třetiny: 4:0, 2:2, 2:3