5:7
3:1, 2:2, 0:4

Mercurio 2, Matička 2, Mrázek, Ryba, Švorc

Lindr - David, Fidler, Klvaňa, Machata, Matička, Mercurio, Moník, Mrázek, Ryba, Švorc, Vrabec

Dvě třetiny jsme za domácím týmem zaostávali v pohybu i rychlosti řešení. Navíc jsme si nedokázali příliš poradit s vysokým napadáním domácích při naší rozehře. Zlom především v našich hlavách nastal v závěru druhé třetiny, kdy jsme korigovali skóre na 3:5 z našeho pohledu hezkou akcí. Ve třetí třetině jsme zjednodušili výstavbu hry od branky, začali jsme rychleji kombinovat a přidali jsme na důrazu před brankou hostů. Postupem času se nám podařilo překlopit hru i skóre na naší stranu. Stalo se nám to už vícekrát, kdy se nám v utkání herně nedaří a prohráváme, a je super, že se kluci nevzdávají za žádné situace. Ještě chci poděkovat realizačnímu týmu domácích za gesto ze závěru první třetiny (domácí sami odvolali branku, kterou uznal i pan rozhodčí. Jednalo se o nejednoznačnou pravidlovou situaci, ale komunikace a přístup domácích byl super). A ještě děkujeme našim rodičům za pyro přivítání na Háječku.