Pu Sokol Třebeš U11 a SC Xaverov

6. 5. 2019   |   u10
...přátelák na Háječku

V neděli dopoledne jsme na Háječku odehráli PU s celky Sokola Třebše U11 a SC Xaverov. Utkání se hrálo na perfektně připraveném hřišti v rozestavení 5+1 a hrací čas byl 4x20minut a poslední utkání 1x10minut.

Sestava: Coggan, Štěpán, Gavula, Zadrobílek, Jirásek, Macek, Bartoš, balucha, Wenke, Matějů, Šimon, Fejglová, Kosař

FC HK : Sokol Třebeš U11   13:14
(0:4, 4:3, 1:2, 4:1,4:4)

Branka: Coggan, Macek, Jirásek, Zadrobílek 2x, Balucha 3x, Kosař 2x, Fejglová, Wenke 2x

FC HK : SC Xaverov   25:14
(5:2, 6:1, 6:4, 6:4, 2:3)

Branka: Jirásek, Coggan 5x, Zadrobílek 3x, Macek, Gavula, Fejglová 2x, Wenke 3x, Balucha 4x, Kosař 2x, Matějů, Šimon 2x

Hodnocení PU:

V úvodu bych chtěl pochválit všechny zúčastněné za přístup a nasazení v těchto zápasech! Z důvodu několika omluv a nemocí jsme na jednom hřišti hráli bez střídání a na druhém s jedním hráčem na střídačce. Utkání s Třebší bylo velice vyrovnané a hrálo se nahoru a dolu. Trochu mě mrzí, že v těchto zápasech jsme mnohdy špatně řešili některé situace, které třebeští nemilosrdně trestali. V těchto zápasech je potřeba lépe vnímat prostor, rychleji se rozhodovat a pracovat s míčem. Ve druhém utkání s Xaverovem jsme na hřišti dominovali a jsem rád, že se v zápasech objevují věci, na kterých pracujeme v tréninkovém procesu. Dokázali jsme se prosazovat 1v1, k vidění bylo spousty průnikových přihrávek na volného spoluhráče, dokázali jsme hráče předskakovat a byli jsme silní v osobních soubojích. Jsem rád i za to, že v zápasech začínáme tahat za jeden provaz a objevuje se týmovost, na které musíme ještě hodně zapracovat. Z mého pohledu si velice cením toho, kdo akci vypracuje a naservíruje tomu, který sklízí pomyslnou třešničku na dortu v podobě „gólu“.

…Borci a Barčo, veliká pochvala za předvedené výkony! Dnes to bylo hodně fyzicky náročné a myslím si, že každý si sáhl na dno svých sil. Se ctí jste to zvládli!!!