FCHK: Balucha, Fejglová, Hoffman, Jiroušek, Kosař, Macek, Matějů, Novák,Plocek, Starý, Štěpán

FC Hradec Králové - FK Dukla Praha 3:10 (1:4,2:2,0:4)

Branky: Balucha 2, Matějů

Hodnocení:

Vzhledem k výsledku je hodnocení velmi rozporuplné. Hodnocení si zaslouží pouze první dvě třetiny a prvních 10 minut poslední třetiny. Poté už soupeř těžil z fyzické převahy, jelikož prostřídával 18 hráčů a my jsme měli pouze 3 hráče na střídání. Do té doby jsme mohli vidět u našich hráčů chuť, obcházení 1:1, dobré využívání volných prostorů, kdy se nám velmi často objevovalo otáčení hry. První třetina od nás byla velmi dobrá, drželi jsme míč, soupeře jsme přehrávali, ale úplně nám ze hry vymizela střelba. Všechny akce jako bychom chtěli dotáhnout až na brankovou čáru. Dukla těžila pouze z našich ztrát, kdy rychlost přepínání našich obránců umožňovala poklidný náběh hráčů Dukly za naše obránce. Druhá třetina se z našeho pohledu nesla v duchu neproměňování vyložených šancí a spousty nevyužitých situaci 2:1 nebo dokonce 3:1, což nás bohužel stálo daleko lepší výsledek a hlavně bychom získali potřebné sebevědomí k otočení utkání. V poslední třetině už po většinu času držela míč Dukla, ale i my jsme si dokázali vytvořit některé šance, které ale zůstali nevyužity. Bohužel jsme soupeři v poslední třetině velmi pomohli k většině vstřelených branek naší rozehrou od brankáře, kdy jako bychom si najednou začali plést dresy Hradce a Dukly, jelikož většina rozehrávek skončila na kopačkách hráčů z Dukly. Obrovsky mě štve jakým hrozně jednoduchým způsobem soupeře necháváme dávat branky. Není možné abychom si v U11 nebyli schopni pohlídat svého hráče, abychom ho neměli za sebou. Těmito faktory si hrozně kazíme výsledný herní projev. I přes velmi solidní výkon je z toho vysoká porážka, z které je potřeba se poučit a do příštích utkání se vyvarovat těchto jednoduchých chyb.