Branky: Hegrová Jana 2, Grimová Sára, Minářová Natálie

Voříšková - Holcová T., Grimová, Šafaříková, Sirůčková - Zemanová, Slezáková, Jarochová, Minářová, Pražienková - Hegrová
Střídaly: Kácovská, Holcová K., Tomášková, Repiská, Šedová

DSC03740.JPG

DSC03737.JPG DSC03742.JPG DSC03746.JPG DSC03802.JPG
DSC03750.JPG

Hodnocení:
Zápas se odehrál ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách a na těžkém terénu. Vylosovali jsme si, že v první poločas budeme hrát proti větru. S touto nevýhodou jsme se popasovali dobře. První důležitou branku zápasu vstřelila v 16. minutě ze standardní situace Sára Grimová. Poté šance na bodový zisk hostů podstatně klesla. Soupeř se prakticky do brankové příležitosti nedostal. Naše defenzivní činnost byla na velmi dobré úrovni. Dle mého názoru jsme celkem suverénně zvládli roli favorita a porazili jsme nejtěžšího soupeře, který je pod námi v tabulce. Udrželi jsme si šanci na první čtyřku. Rozhodne se na jaře. Jsem rád, že se dvakrát střelecky prosadila naše kapitánka.
Zbývají nám odehrát ještě na podzim dva duely. Příští týden musíme si odvést z Liberce povinné tři body. V druhém duelu se budeme snažit na umělé trávě Malšovického stadiónu sehrát vyrovnanější partii se Spartou než tomu bylo v Satalicích.
Trenér FC Hradec Králové ženy: Radek Musil.