Holcová T. - Holcová K., Hegrová, Šafaříková, Tomášková, Zítková, Minářová, Pražienková, Šolínová

DSC04435.JPG  DSC04471.JPG
DSC04472.JPG  DSC04493.JPG
DSC04587.JPG  DSC04613.JPG

Musil Radek, trenér FC HK:
Druhý zápas v okresním přeboru jsme odehráli na umělé trávě Malšovického stadiónu. Naše sestava se nerodila lehce v první školní den. Čekal nás těžší soupeř než Vysoká. Někteří hráči hostů vypadali spíše jako dorostenci. Byl jsem zvědavý, jak se dokážeme Stěžerům vyrovnat. Utkání mělo očekávaný průběh. Herně jsme lepší, dobře kombinujeme, jsme fotbalovější a soupeř nás převyšuje fyzickými dispozicemi. Stěžery se ujaly vedení v prvním poločase. Náš krajní obránce nevystoupil a neofsajdového postavení hostující útočník ve středu využil. Po změně stran jsme dokázali skóre srovnat. Po rohovém kopu se prosadila Nikola Pražienková. Z minulého utkání jsme se nedokázali poučit. Dobře rozehrané utkání jsme nedotáhli k bodovému zisku a dvě minuty před koncem jsme inkasovali. Pravdou je, že měly Stěžery ještě před rozhodující brankou dobré příležitosti. Z mého pohledu jsme odehráli herně povedené utkání.  Mrzí mě, že opět jsme zůstali bez bodů. Myslím, že nám zápasy v okresním přeboru hodně pomůžou v lize a to určitě ve větší rozehranosti, v osobních soubojích, důrazu a v taktice atd. Zápasy mají i vynikající kondiční charakter. V lize na takto fyzicky a rychlostně vybavené soupeře nenarazíme.