Branky: Aneta Vejrová, Martina Kijonková

Lucy Lůca Pavlíčková, Kačka Nosková, Barča Flídrová, Zoja Sedláčková, Vanesa Kazdová, Adéla Vojtěchová, Martina Kijonková, Terka Portychová, Káťa Škorpíková, Aneta Vejrová, Markéta Bošková, Pavlína Pěrušková.

DSC00107.JPG

DSC00163.JPG DSC00182.JPG
DSC00209-(1).JPG DSC00212.JPG

Hodnocení:
Ani v odvetě přípravného zápasu v derby s Pardubicemi se nám nepodařilo bodovat, když soupeř dal vítězný gól
v poslední minutě utkání. Do zápasu jsme vstoupili dobře a naše hráčky byly aktivnější a byla k vidění řada pěkných kombinací s přechodem do útoku. Pardubice hrozily velice vysokou kvalitou v útočné fázi s nebezpečnými brejky.
My jsme naší aktivitu v prvním poločase proměnili ve dva pěkné góly, když si mezi obranu naběhla Placka a po kličce golmance pohodlně skórovala1:0. I na druhém gólu se podílela Placka, když ve vápně napálila míč do tyče a s dorážkou si bravurně poradila Martina 2:0. Závěr poločasu nám nevyšel, když nás soupeř dokázal v obranné fázi přečíslit a dát kontaktní gól 2:1. Ve druhém poločase se objevovaly šance na obouch stranách a vytvořili jsme si řadu stoprocentních šancí, ale nebylo nám dáno. Efektivnější soupeř si zajistil vítězství po dvou brejcích.
Není nutno smutnit, je to příprava a holky odvedly na hřišti dobrou práci až na závěry poločasů, které jsme trochu vypustily.
Oba východočeské celky předvedly kvalitu, tak věřím, že se jim bude dařit v republikové soutěži.