PU Juniorky FC HK - TJ Červený Kostelec 2:0 (1:0) 26.3.2017

Datum: 26.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Roman Flídr

Přátelský zápas juniorek v roce 50. výročí založení FC Hradec Králové ženy.

Branky: Lucy Lůca Pavlíčková, Zuzana Dostálová

SESTAVA:
Barča Maršíková, Denisa Kadečková, Lucka Pavlíčková, Barča FlidrováTerezka Kotoučková, Hana Lelková, Zuzka Dostálová, Terka Ličmanová, Pavlína Pěrušková, Jennefer van Doorn

DSC05019.JPG

Hodnocení trenérem FC HK - dorostenky Romanem Flídrem:
Před tímto přátelským utkáním náš tým zastihla velká marodka a tak zápas muselo zvládnout 10 statečných hráček,což se jim i podařilo. Utkání splnilo svůj účel udržet hráčky v herní praxi při reprezentační pauze a byla k vidění řada pěkných kombinací a zakončení na obouch stranách. Po mírné převaze ve druhé půli jsme se dokázali dvakrát prosadit po důrazném zakončení Lucky a pěkné střele Zuzky zpoza vápna. Byli jsme si schopni vytvořit i další gólové příležitosti, ale ty bohužel zůstaly nevyužity jako i pokutový kop.
Děkuji hráčkám za zodpovědný přístup k utkání, kde si mohly odzkoušet i hru v oslabení, což může být dobrá zkušenost. Všem marodům přeji rychlé uzdravení a brzký návrat na zelený pažit.

DSC05100.JPG

Napsali o nás:
Miroslav Resler - Barbora v ohrožení!
V posledních minutách zápasu, za stavu 2:0 pro FC HK Juni, přišla nebezpečná střela. Barča si s ní však hravě poradila. Obě brankařky: Denisu i Barču jsme mohli vidět jak v útoku, tak v brance. Moudré rozhodnutí trenéra Romana Flídra ukázalo, že tato děvčata jsou všeho schopná - tedy schopná perfektně chytat i útočit. Juniorky opět ukázaly, že fotbal opravdu umí, jsou dobře fyzicky připravené, vynikají přesnými přihrávkami, nebojí se osobních soubojů, i když šlo o přátelák, bojovaly do posledních sil a při tom byly stále v dobré náladě, veselé a usměvavé. Stojí za to se podívat na fota a video z celého zápasu, třeba zde: