Aneta Vejrová, Terka Ličmanová, Terka Portychová, Káťa Škorpíková (55' Dominika Kňourková)
Denisa Šoli Šolínová (41' Kačka Nosková), Pavlína Pěrušková (63' Adéla Vojtěchová)

DSC03102.JPG DSC03132.JPG DSC03154.JPG DSC03157.JPG
DSC03172.JPG DSC03174.JPG DSC03176.JPG DSC03179.JPG
DSC03198.JPG

Hodnocení:
Zápas se Slávií se odehrál za větrného počasí, kde v prvním poločase napomohl soupeři k vytvoření mírného tlaku na naší branku. Opět jsme nezachytli úvod, když hned ve 3' utkání jsme inkasovali po přihrávce a ponechání zcela volné hráčky na pravé straně,k terá pohodlně skórovala 0:1.
I my jsme si vytvořili několik náznaků šancí a střel na soupeřovu branku, ale bez efektu. Hosté působili aktivněji, s lepším pohybem bez míče a důrazněji v osobních soubojích a tak si do poločasu vytvořili dvě gólové příležitosti po nastřelení břevna.
Druhý poločas se nám již hrál lépe s podporou větru a více jsme se přesídlili na půlku Slávie se snahou se dostat přes dobře organizovanou obranu. Hosté hrozili nebezbečnými brejky, u kterých byla pozorná naše defenziva a několika dobrými zákroky se v brance blýskla Amálka. V závěru jsme si vytvořili tlak a naší největší šancí byla hlavička Porty po centru z pravé strany, kterou bohužel vychytala golmanka hostí. A tak o výhře Slávie rozhodla hrubka z úvodu utkání a jak se říká, kdo nedá gól nemůže myslet na body.
Holky se v utkání vydaly ze všech sil, za což jim patří poděkování, ale bohužel to nepřineslo kýžený bodový efekt.
Na závěr podzimu nás čekají dvě důležitá utkání na venkovním hřišti s Duklou a se Slováckem, ve kterých věříme, že se střelecky prosadíme a přivezeme body.

FC Hradec Králové - RYCHLE K CÍLI: ZDE
(Veškeré informace o ženském a dívčím fotbalu FC Hradec Králové ženy na jednom místě)