FC Hradec Králové, z.s. - FC ZBROJOVKA BRNO, a. s. 5:0 (1:0) 28.5.2017

Datum: 28.5.2017, tým FCHK: , zdroj: Roman Flídr

1.liga dorostenek - baráž.
Rozhodčí: Nováková Karolína - Doubrava Miloslav, Štosek Marek.
Nový Hradec Králové - tráva.
STŘELCI: 38. Portychová Tereza, 43. Pěrušková Pavlína, 47. Tomášová Veronika, 53. Tomášová Veronika, 77. Škorpíková Kateřina

DSC04645.JPG

Sestavy a střelci: ZDE

SESTAVA:
Barča Maršíková,
Lucy Lůca Pavlíčková (28'Káťa Škorpíková), Barča Flídrová, Kačka Nosková (52'Aneta Vejrová), Zoja Sedláčková,
Zuzana Dostálová, Terka Portychová, Terka Ličmanová, Eliška Jedličková (60'Martina Kijonková), Karolína Lošanová (41'Pavlína Pěrušková), Jennefer van Doorn (41'Veronika Tomášová).

DSC04720.JPG

Hodnocení:
Závěrečný zápas sezóny na domácím hřišti naše hráčky zvládly a prodloužily tak šňůru neporazitelnosti v barážové skupině.
Hned od úvodu utkání převzala naše děvčata iniciativu a zatlačila soupeřky na jejich půlku. Kombinacemi se pokoušela překonat těžko propustný obranný val, což se nám dlouhou dobu nedařilo. Brňanky hrozily rychlými brejky vytáhlých útočnic, které si byly schopny vytvořit náznaky šancí, ale naší výtečnou golmanku nepřekonaly. My jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale náš nedůraz a váhání ve velkém vápně ke gólu nevedly. A tak jako správná kapitánka to vzala na sebe Porty a těsně před půlkou se prosadila při přelobování golmanky 1:0.
Ve druhém poločase se již náš brankostroj rozjel naplno, když se jako střídající hráčka dokázala 2x prosadit Verča, Pája a v závěru krásnou střelou z dálky Škorpi.
Děkujeme všem hráčkám za odvedený výkon v tomto horkém počasí a věřím, že zvládneme i poslední utkání sezóny hrané v sobotu na Dukle.
Trenér Roman Flídr

DSC04663.JPG

Napsali o nás:
Miroslav Resler sdílel(a) odkaz na FCB:
Další tropický den na Novém HK neodradil juniorky FC HK od maximálních výkonů, ani jim neubral na kráse a nezkazil jim dobrou náladu. To se projevilo na výsledku. Brno první poločas odolávalo ale v druhé půlce tlak děvčat FC HK ještě zesílil. Divácky velmi pěkný zápas, přesné kombinace a přihrávky, kolektivní hra, holky na sebe perfektně mluvily, trenér Roman Flídr je přesně řídil a povzbuzoval, diváci nešetřili hlasitými projevy spokojenosti.
Přes obranu se Brno téměř nedostalo a když ano, tak gólmanka Bára byla vždy připravená.
Opět se ukázala vysoká připravenost našich juniorek, že se Romanu Flídrovi daří nejen jejich příprava ale i stmelovat tento kolektiv mladých fotbalistek. Dnes HRADEC porazil BRNO.