OP mladších žáků - Malšova Lhota - FC Hradec dívky 9:3 (4:1) 5.11.2016

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 5.11.2016, tým FCHK: , zdroj: Tomáš Voříšek

Video hodnocení přímo na stadionu: ZDE.

Dnešní zápas, bez ohledu na výsledek, byl zápasem bojovným. Náš tým nehrál v úplné sestavě.
Soupeř byl fotbalově lepší. Vyhrával osobní souboje. Hráči soupeře o sobě věděli. Uměli si dávat míč. Jedinou slabinu měli v bráně. Práža a Eliška toho dokázaly třikrát využít. Jinak nám soupeř více nedovolil. Holky v obraně si vážně mákly. Byl na ně velký tlak. Je to skvělá příležitost pro jejich fotbalový růst. Brankářka, mimo toho prvního gólu, dělala, co mohla.
Holky, nevěšte hlavu. Vybojovaly jste krásné třetí místo, kde však nesmíte přes zimu usnout.