OP mladších žáků - 3.kolo

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 22.5.2012, tým FCHK: FC Hradec Králové - Ženy - A tým, zdroj: Eva Hrušková

OP mladších žáků

Ve 3. jarním zápase přivítala v pondělí 16.4. děvčata FC HK na hřišti v Urbanicích dívky Sokola Třebeš. Urputný dívčí souboj vyzněl lépe pro domácí hráčky, které byly po celé utkání lepším týmem a nakonec zvítězily 1:0.

FC HK – Sokol Třebeš 1:0 (1:0)

Od začátku zápasu působily domácí hráčky fotbalovějším dojmem a získaly převahu. Z několika pěkných akcí se skórovat nepodařilo, když střely Pecharové, Chládkové či Hudečkové mířily těsně vedle. Až když Anetta Pecharová vyslala českou uličkou do úniku Týnu Hudečkovou, ta své sólo nekompromisně levačkou zakončila – 1:0. Ve 2. poločase pokračovaly domácí v aktivní hře. Jen bohužel bez gólového efektu (Chládková, Daňková…). K nebezpečné koncovce se dostaly i hostující hráčky, ale gólmanka Prokopová si s nimi poradila. A když po akci aktivní Chládkové bomba Pecharové těsně minula bránu, skóre se už nezměnilo a utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích.

Branka : Hudečková

Sestava: Prokopová, Bártová, Zemanová, Hudečková, Pecharová, Chládková, Součková, Ličmanová

Střídaly: Marinoffová, Stejskalová, Šatníková, Daňková

Trenéři Hrušková, Hruška: „ Chválíme celý tým za poctivý, bojovný a kolektivní výkon. Vítězství je zasloužené, jen mohlo být vyšší, škoda neproměněných šancí…“