1. liga mladší žákyně FC HK - FC Slovan Liberec 6:0 (3:0) 19.3.2017

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 19.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Eva Hrušková

Prvoligový zápas mladších žákyň v roce 50. výročí založení FC Hradec Králové ženy
na stadionu Nový Hradec Králové (tráva), rozhodčí: Doubrava Miloslav.

Tým FC Hradec Králové ženy řídí: Eva a Jiří Jiří Hruškovi.

DSC08770.JPG

Branky:
Hegrová Jana, Hegrová Jana, Hegrová Jana, Holcová Kristýna, Baliharová Eliška, Jelínková Anna

Sestavy týmů:
ZDE

DSC08959.JPG

Bylo znát, že se jedná o první jarní mistrovské utkání, navíc na přírodní trávě...
Od začátku ale byla patrná převaha domácích hraček a bylo jen otázkou, kdy padne první gól a kolik jich celkem bude...
Nejlepší hráčkou byla Jana Hegrová, která přestože hrála v obraně, dokázala bránit a ještě vstřelit polovinu našich gólů.

Dorostenecké týmy vezou 6 bodů z Meteoru - 30.4.2017

U-17: FK Meteor - FC HK 2:6 (1:2); naše branky nastříleli Doležal 3x, Králíček 2x a Rajnoch; U-16: FK Meteor - FC HK 1:3 (1:2); za Votroky skŕovali Donát, Kejř a Kneifel; Žákovské celky odevzdaly všechny body do Teplic: U-15: FC HK - FK Teplice 0:4 (0:0) Po výsledkově nepovedeném druhém poločase posíláme všechny body do Teplic. U-14: FC HK - FK Teplice 1:2 (0:0), branku za černobílé zaznamenal Boniš.

A-dorost opět vítězný! - 30.4.2017

U-19: FC HK - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0); branky: 9. Kadlec Jan, 51. Vukčevič Danilo; Votroci stále drží třetí místo v tabulce. Na druhou Plzeň ztrácíme dva body, naopak před čtvrtou Olomoucí držíme čtyřbodový náskok.

Juniorka porazila Karvinou, byl u toho i Tomáš Holeš - 30.4.2017

Juniorská liga: FC HK - MFK KAR 3:2 (2:1); naše branky 2x z PK Václavek, Miker; díky tomuto vítězství se Votroci v tabulce bodově dotáhli na svého dnešního soupeře, celých 90.minut odehrál Tomáš Holeš, který se tak vrátil na trávník po několikaměsíční pauze. více na http://www.juniorskaliga.cz/tabulka.asp