VratislavHAKfoto

Jméno, příjmení: Vratislav HAK Post: obránce Datum narození: 24.4.2002 Výška: neuvedeno Váha: neuvedeno
    Přezdívka: neuvedeno Fotbalový vzor: neuvedeno Oblíbené jídlo a pití: neuvedeno Fotbalový zážitek: neuvedeno Oblíbený zahraniční klub: neuvedeno Mimosportovní záliby: neuvedeno Další oblíbený sport: neuvedeno

Starší dorost uspěl proti sešívaným - 25.3.2017

CELOSTÁTNÍ LIGA STARŠÍHO DOROSTU - U-19: FC HK - SK Slavia Ph. 2:1 po PK (1:1). Mladí Votroci šli do vedení po brance Dominika Soukeníka již v 5.minutě, těsně před přestávkou srovnal za hosty Lauricella. Více branek nepadlo, ke slovu tak přišly pokutové kopy, v nichž černobílý balet zvítězil 5:4 a do tabulky si tak připisujeme 2 body. Borcům blahopřejeme!

Dnes (čtvrtek 23.3.) setkání s fanoušky - 23.3.2017

Na dnešní podvečer (17.30) je naplánovaná schůzka vedení klubu FC Hradec Králové se svými fanoušky. Ta se uskuteční ve VIP prostorech východní tribuny Všesportovního stadionu.

Proti Slavii v neděli 16. dubna - 21.3.2017

Termín utkání 24. kola ePojisteni.cz SK Slavia Praha - FC Hradec Králové je neděle 16. dubna 2017 (Velikonoční neděle) s časem výkopu 16.00 hodin. Duel přenáší v přímém přenosu televizní společnost O2TV.