PU: MFK Trutnov U15 - FC Hradec Králové U15 0:2 (0:1)

Datum: 4.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Tomáš Ibrmajer

MFK Trutnov U15 - FC Hradec Králové U15 0:2 (0:1)

Branky a (asistence): 10. Janečka (Březák), 65. Hájek (Velinský)

Sestava: Čábelka (36. Král) - Hak (50. Čábelka), Zawada, Kalina, Kadrmas (10. Král (36. Kneifel)) - Jedlička, Velinský, Janečka, Šípek - Hájek, Březák

Komentář: Další zápas a pokračujeme v nevýrazných výkonech! Bez aktivní hry po celém hřišti, napadání soupeře a kombinace nikdy nikoho nepřehrajeme a dnešek toho byl bohužel jasným důkazem. Znovu jsme se stali spíše "pasivními pozorovateli" utkání místo toho, abychom byli jeho aktivní součástí. Skórovali jsme pouze střelami ze střední vzdálenosti, nechtěli jsme hrát a logicky jsme tak měli problém si několikrát za sebou přesně přihrát. Naše hra tedy už několik zápasů za sebou výrazně pokulhává, jsme k sobě příliš pohodlní a nic víc pro sebe a své spoluhráče neuděláme. Jestli se nevzpamatujeme, tak budeme mít v jarní části ještě daleko větší problémy než  doposud!!