PU: FC Hradec Králové U15 - FK Mladá Boleslav U15 0:1 (0:0)

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 27.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Tomáš Ibrmajer

Sestava: Čábelka (36. Král) - Zengler (36. Novotný), Zawada, Kalina (50. Šípek), Hak (50. Kadrmas) - Šípek (36. Schlesinger), Janečka, Jonáš, Kadrmas (36. Velinský) - Malý, Březák (19. Hlaváč (60. Kalina))

Komentář: Z naší strany stejně jako naposledy opět důrazný, bojovný a koncentrovaný výkon. Byla patrná snaha o aktivní hru, ovšem dnes jsme ve finální fázi nebyli téměř nebezpeční. Sice jsme předvedli několik povedených kombinačních akcí, ale ke gólu naše útoky nevedly. Naopak jsme díky nedůrazu ve vlastním vápně dovolili soupeři vstřelit jedinou a vítěznou branku zápasu. I když se naše výkony mírně zlepšují a daří se nám plnit věci, které si vysvětlujeme, stále máme ve hře velké rezervy a tak je třeba v tréninkovém procesu přidat a neustále pracovat na jejich odstranění! Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony v dnešním utkání!