MU: SK Slavia Praha U14 - FC Hradec Králové U14 2:1 (1:1)

Datum: 16.4.2017, tým FCHK: , zdroj: esebo

MU: SK Slavia Praha U14 - FC Hradec Králové U14  2:1 (1:1)

SK Slavia Praha : FC Hradec králové  2:1 (1:1)

branka: 1' Schober Václav

sestava:
 Rubeš Jaroslav- Zengler Radim, Česák Tomáš, Slivka Matyáš, Houdek Kevin - Schmoranz Filip (58' Samek Daniel), Semerák Jakub, Hypšman Daniel, Boniš Tadeáš - Schober Václav(35' Štětina Tomáš), Šrejber Matěj

Hodnocení, Ladislav Brož - trenérV sobotu jsem narazili na dalšího velice těžkého soupeře, který se prezentoval výborným výkonem. Nicméně se nám podařilo dostat se do vedení, kdy po perfektní přihrávce Šrejbera pohodlně skóroval do prázdné branky Schober. Soupeř bleskurychle vyrovnal a začínalo se znovu. Semerákovu krásnou střelu dostal domácí brankař ven z branky, na další centrovaný míč nedosáhl Schober. Soupeř se v prvním poločase dostal do dvou šanci, ty jim chytil Rubeš. Druhý poločas diktoval tempo hry soupeř, který se ujal vedení v 52. minutě. Otevřeli jsme hru, přeskupili posty a dostali se do tlaku. V 58. minutě nastřelil Samek tyč, v 70. minutě se dostal do tutovky Šrejber, asi právem jsme chtěli PK, bohužel se nepískalo... Pro naše hráče další poučné utkání, které nám ukázalo na čem musíme rychle a důkladně zapracovat.