PU: FCHK- FK Pardubice 12:11 (2:7, 5:1, 5:3)

Datum: 6.8.2017, tým FCHK: , zdroj: Homoláč David

branky: Petera 3, Hampl 3, Hencl 2, Rubák, Binar, Benedikt, Mader

sestava: Horáček, Rosůlek, Dymák, Tobiška, Rubák, Hrnčíř, Binar, Hampl, Fejgl, Benedikt, Miňovský, Kareš, Mader, Hencl, Petera

hodnocení trenéra:
Do utkání jsme vstoupili katastrofálně a v 10. minutě prohrávali 4:0. Byli jsme sice po soustředění, ale hráči působili dojmem, že to uhrajeme bez nasazaní, bojovnosti a v chůzi. Celá první třetina byla velmi špatná a skončila debaklem 2:7. V přestávce došlo na důrazné vysvětlení, že takto to dál nepůjde. Některé hráče jsme stáhli z důvodu lehčích zranění, které nám opomenuli před zápasem sdělit a řekli jsme si, že utkání otočíme. Toto jsme splnili a soupeře, který hrál velmi dobře. jsme začali přehrávat. Hráči po mizerné první třetině ukázali, že pokud se k utkání přistoupí se 100% nasazením a koncentrací, tak to jde. Utkání jsme otočili, ale víc než vítězství si ceníme toho, jak se hráči dokázali semknout. Přes to,že jsme dohráli utkání jen se dvěma hráči na střídání, nikdo nenaříkal na únavu a všichni prokázali morálku a touhu, aby spackanou první třetinu odčinili a dokázáli si, že fotbal hrát umějí.