Datum: 27.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Homoláč David

PU: FCHK- Slavia Praha 2:16 (2:2, 0:3, 0:11)

Branky: Hencl 2

Sestava: Petera,Rosůlek,Bubeníček,Dymák,Feigl,Benedikt,Boguaj,Hampl,Kareš,Hencl,Binar,Tobiška

Hodnocení trenéra: Utkání se mi hodnotí těžko. V první třetině jsme hráli více než vyrovnanou partii a troufnu si tvrdit, že od začátku jsme byli lepším týmem. Postupem času jsme však začali propadat v HČJ a výsledkem byly hrubé chyby v rozehrávce, což soupeř gólově trestal. Po druhé třetině byl stav 2:5. Třetí třetina byla z naší strany velice špatná, hráči se pouštěli do složitých situací a výsledkem byl naprostý herní kolaps. Soupeř si s námi v této fázi dělal, co chtěl, a do naší branky padal jeden gól za druhým. Výsledek třetí třetiny 0:11 hovoří za vše. Nejvíce mě mrzí, že hráči působili odevzdaným dojmem a nenašel se mezi nimi nikdo, kdo by to chtěl změnit. Přísnější měřítko snese snad jen Rosůlek, který několik vyložených šancí zneškodnil. Statistiky utkání jasně hovořili ve prospěch Slávie, která zaslouženě zvítězila.