Datum: 11.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým U-11

Sestava FC Hradec Králové - Špina, Zámečník, Kijonka, Vacek, Havrda, Kolín, Sejkora, Jakubec, Pšenička

FC Hradec Králové - MFK Chrudim 0:4

FC Hradec Králové - SK Sigma Olomouc 2:4

góly (asistence): Pšenička, Sejkora

FC Hradec Králové - FK Ústí nad Labem 4:2

góly (asistence): Vacek (Zámečník), Kijonka (Sejkora), Vacek (Pšenička), Pšenička (Zámečník)

Hodnocení, sobota: V základní skupině jsme předvedli ostudné výkony. Turnaje jsme se zúčastnili, odehráli čtyři utkání, kdy v některých jsme působili místy až trapně a bezradně. Bez pohybu, chuti se nabízet spoluhráčům, agresivity, včasnému přistupování, bez nápadu, bez rychlé práce s míčem, bez komunikace se opravdu nikdo nikdy neporazí!!!Touto hrou jsme se vrátili o půl roku na zpět... ano jedná se o čtyři utkání, jeden nepovedený den, ale již celý tento týden jsme v tréninku nepracovali, tak jak bychom měli a tomu, čemu odpovídá kvalita našich hráčů. Toto se netýká jen kluků, kteří se zúčastnili dnešního turnaje, ale všech členů kádru.
Nezbývá než se z dnešního dne silně poučit a tento výkon již nikdy neopakovat! Nemusí se dařit, můžeme mít tzv. "den blbec", můžeme prohrát, ale dneska v naší hře chybělo VŠE, co má aspoň trošku společného s tím, co hráčům vštěpujeme při tréninkových jednotkách! Věříme, že hráči k zítřejšímu dni přistoupí zcela odlišně a předvedeme výkony, na které rozhodně máme!

Utkání o umístění (neděle):

FC Hradec Králové - FC Petržalka 1:4

góly (asistence): Vacek

FC Hradec Králové - UKS Lechia Dzierzomiow 6:0

góly (asistence): Zámečník, Sejkora, Jakubec (Havrda), Jakubec (Kolín), Jakubec, Vacek (Zámečník)

FC Hradec Králové - SC Xaverov 1:6

góly (asistence): Kijonka

FC Hradec Králové - SK Vysoké Mýto 1:3

góly (asistence): Sejkora (Jakubec)

Utkání o konečné 17. místo:

FC Hradec Králové - SK Líšeň 3:2 po pen.

góly (asistence): Jakubec (Sejkora), Kijonka (Sejkora)

Hodnocení, neděle: Druhý den jsme na palubovce působili stejným dojmem jako první. Byli jsme bezradní, chyběl větší pohyb, aktivita, ale především odvaha něco vymyslet a zkusit. Turnaj z naší stany nenabídl naprosto nic, ale nevěšme hlavy. Jen je toto velké upozornění, že po žních může přijít i hodně rychle půst a náš přístup především na tréninkových jednotkách by měl být soustředěnější a cílevědomější. Věřím, že tento turnaj hodíme rychle za hlavu a po prázdninách přistoupíme k tréninkovým jednotkám s mnohem větší chutí a pracovitostí, jen tak můžeme příště předvést diametrálně odlišné výkony!