PU: FC Viktoria Plzeň U11 - FC Hradec Králové U11 4:10

Datum: 5.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým U-11

Utkání hrané na UMT 3x30 minut, na jednom hřišti v rozestavení 7+1.

Sestava FC Hradec Králové - Špina, Heerkens - Polák, Moravčík Š., Žalud, Kijonka, Havrda, Kulič, Vacek, Halama, Pšenička, Sejkora, Venzhofer, Málek, Moravčík V., Mihulka, Malý

FC Viktoria Plzeň U11 - FC Hradec Králové U11 4:10 (1:6, 0:3, 3:1)

střely celkem: 36:26
góly (asistence): Málek (Mihulka), Kulič, Kijonka, Vacek (Kulič), Kulič, Kulič, Kijonka (Kulič), Kulič (Žalud), Malý, Venzhofer (Havrda)

Komentář, Petr Blažek - trenér: Do utkání, které se hrálo na umělé trávě menších rozměrů, jsme vstoupili výborně a prvních 45 minut jsme byli lepším týmem. Prezentovali jsme se přesně takovou hrou, kterou po hráčích vyžadujeme a ta nám nesla ovoce. Soupeře jsme včas, agresivně napadli již na jeho polovině, po ztrátě míče jsme se snažili o okamžitý zisk a rychlý přechod do útoku, který nám přinesl dostatek gólových situací. Některé akce jsme mohli řešit přímočařeji, občas nás v přečíslení zabrzdila nepřesnost v převzetí míče nebo nedostatečná drzost. Každopádně první polovina od nás byla opravdu výborná ve všech směrech! Bohužel druhá polovina se nám již tolik nepovedla. Nutno podotknout, že hráči Plzně byli velice šikovní v práci s míčem, i v kombinaci, a tak jsme nemohli očekávat, že budeme po celé utkání dominovat. Došly nám fyzické síly, ale řekl bych, že jsme se i trošičku uspokojili v hlavách a už se nám nechtělo, tak tvrdě pracovat. Borci gratulujeme k předvedeným výkonům, ale sami jste viděli, že máme stále na čem pracovat. Doufám, že do následujících tréninků vstoupíte se stejnou chutí jako minulý týden, jen tak budeme příště lepší a silnější! Rodičům děkujeme za dopravu, podporu a trpělivost!