Miniturnaj Bavlna

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 19.2.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým U-11

Utkání hrané na umělé trávě v rozestavení 7+1, bez ofsajdů, 2x30 minut, každý s každým.

Sestava FC Hradec Králové - Novotný, Heerkens - Novák, Halama, Rejman, Šťastný, Žalud, Kulič, Havrda, Polák, Zámečník, Topolský, Kijonka, Kolín, Sejkora, Malý

FC Hradec Králové U11 - FK Pardubice U11 9:2 (5:1)

střely: 42:8
góly (asistence): Havrda (Žalud), Kolín, Kolín (Topolský), Kijonka, Malý, Malý, Žalud (Kulič), Kulič, Zámečník

Hodnocení: Utkání, které jsme měli po celou dobu jasně v moci a pod kontrolou. Soupeř se na naši polovinu podíval za celé utkání sporadicky, vždy především z dlouhých nákopů, které naše obrana spolehlivě utínala již v zárodku. Od lepšího výsledku nás odvrátila naše nemohoucnost v koncovce, kdy jsme jenom v prvním poločase trefili celkem 4x brankovou konstrukci a některé situace v zakončení řešili zbytečně zbrkle a nepřesně.

FC Hradec Králové U11 - MFK Chrudim U11 7:1 (3:1)

střely: 24:8
góly (asistence): Kolín (Sejkora), Topolský (Kulič), Kijonka (Sejkora), Šťastný, Topolský (Kulič), Kulič (Rejman), Sejkora

Hodnocení: Do druhého zápasu jsme vstoupili po hodinové pauze, která byla na našem výkonu znát a chvilku nám trvalo než jsme se rozjeli na plné obrátky. Celkově bylo toto utkání  určitě z pohledu diváka pohlednější než první, především díky soupeři, který se snažil hrát kombinační fotbal. Krom prvních 5 minut jsme opět byli lepším týmem a zaslouženě zvítězili.

Komentář, Petr Blažek - trenér: Kluci zaslouží za obě dvě utkání pochvalu. Jsme spokojeni s vynikajícím nasazením, pěkně nám fungovala obranná fáze, kde jsme hráče soupeře včas a agresivně dostupovali, v útočné fázi jsme se dokázali celkem slušně prosazovat především individuálně, díky dobře odvedenému presingu. Po obě utkání jsme zvládali silové a osobní souboje. Na druhou stranu naše hra nebyla dle našich představ, stále nedokážeme využívat šířku a velikost hřiště, zbytečně se shlukujeme v oblasti míče. Chybí nám lepší organizace hry, podpořená lepší komunikací, změna těžiště hry, rychlejší práce s míčem pod tlakem soupeře a v některých případech i lepší převzetí míče do rychlosti. Nadále máme velký prostor na zlepšení, ale kluci zaslouží pochvalu a gratulujeme jim k povedeným výkonům! Věříme, že v tréninkovém procesu nepolevíme a do budoucna naše výkony porostou.