You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
MichalŠmardafoto

Jméno, příjmení: Michal, Šmarda Post: trenér

Starší dorost uspěl v Brně - 22.4.2017

U-19: FC Brno-FC HK 1:2 po PK (1:1), branky 85. Růsek Antonín - 11. Čech František. O vítězství v normální hrací době jsme přišli pouhých 5 minut před koncem. Pokutové kopy jsme ale zvládli lépe a dva body tak skončily na našem kontě. V tabulce se držíme stále na špici!

Mladí Votroci rozdrtili Jablonec - 21.4.2017

U 17: FC HK-FK Jablonec 8:0 (5:0), střelci Doležal 3x, Rajnoch 2x, Slavík, Nemšovský, Horák, zápas byl jednoznačnou záležitostí našich borců. Naopak v kategorii U 16 museli Votroci předvést úchvatný obrat, když smazali po přestávce během 18-ti minut tříbrankové!!! manko. FC HK - FK Jablonec 4:3 (0:3), branky Vošlajer, Firbacher, Štipák(pen.), vlastní. Oběma týmům blahopřejeme!

Jakub Šípek v nominaci ČR U18 - 18.4.2017

Královéhradecký útočník Jakub Šípek dostal pozvánku do reprezentace ČR U18. Ta se zúčastní mezinárodního turnaje Slovakia Cup, který se koná v období 24. - 28. 4. 2017 ve slovenských městech Modranka, Dunajská Lužná a Jaslovské Bohunice. Mladí reprezentanti se střetnou s týmy Irska, Turecka a Ruska.