Novinky

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8   »
Zobrazeno 1 - 10 z (553)
Třetí kolo Juniorské ligy zavedlo Votroky na hřiště pražských Bohemians do Uhříněvse. Po vyrovnaných devadesáti minutách si svěřenci Karla Krejčíka z Prahy odvážejí bod za remízu 1:1. Tu jim vystřelil gólem z penalty Jiří Miker.
Junioři vezou z Bohemky bod za remízu 1:1

V optimálním rozpoložení nevstupoval po prvním odehraném kole do zápasu ani jeden z týmů, což se dost možná promítlo i do průběhu první půle. V té byl k vidění bojovný fotbal, a především favorizovaná Sparta zůstala za očekáváními. Druhá půle, to už bylo něco zcela jiného. Východočeši navíc museli bezmála čtvrt hodiny dohrávat bez vyloučeného Chocholatého.
Juniorka se rozešla se Spartou bezbrankovou remízou

31.7.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin, zdroj www.juniorskaliga.cz, foto: FK Teplice
Los Juniorské ligy svedl pro první kolo Teplice a Hradec Králové. Hosté chtěli navázat na úspěšný poslední ročník, kdy skončili čtvrtí. Nový kouč Východočechů Karel Krejčík měl ovšem k dobré náladě hodně daleko, jeho tým totiž na severu Čech prohrál 0:4 a navíc dohrával v deseti.
Mladí Votroci v prvním utkání Juniorské ligy neuspěli

Ve zcela novém formátu vstoupí Juniorská liga do ročníku 2017/18. Po předchozích pěti sezonách se liga rozdělí na českou a moravskou část, po základní části se pak bude hrát nadstavba. Do ligy se zároveň vrací Ostrava, Olomouc, Slovácko a nově ji bude hrát také Zlín. „Změny přišly na základě přání klubů,“ říká Tomáš Bárta, výkonný ředitel Ligové fotbalové asociace.
Juniorská liga mění formát: Rozdělí se na Čechy a Moravu, po základní části bude nadstavba

7.6.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin
Juniorský tým si v loňské sezóně vedl na výbornou. Po odehrání celé soutěže nakonec skončil na čtvrtém místě tabulky se stejným počtem bodů (52) jako třetí Zbrojovka. Trenér Michal Šmarda doslova překopal tým, který přebral a začlenil do něj mladé dorostence. Ti se možná již v letní přípravě posunou dál do prvního týmu.
Prožil jsem u juniorky podařenou sezónu, říká Michal Šmarda

29.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: juniorskaliga.cz, Daniel Kinc
Sezonu 2016/17 mají za sebou už i fotbalisté Bohemians Praha 1905 a Hradce Králové. Úspěšnější nakonec byli hostující votroci, kteří v Ďolíčku sice prohrávali, ale zápas otočili. Rozhodující gól vstřelil v 77. minutě Jiří Miker, o třináct minut později pak pojišťoval výhru Hradce gólem na 3:1.
Mladí Votroci udeřili v závěru a z Bohemky si odvezli všechny body

22.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin, Patrik Lidmila
Mladí Votroci hostili ve svém posledním letošním domácím utkání pražskou Spartu. Ta na hřiště v Orlické kotlině poslala posílený kádr o hráče prvního mužstva. V soupeřově dresu nastoupil například Aleš Čermák, Holzer, Juliš nebo Konaté. Votroci se soupeřem drželi po celých devadesát minut krok, ale na body to nestačilo. Sparta nakonec v Hradci Králové vyhrála 4:3.
Ve vyrovnaném utkání juniorka nakonec Spartě podlehla 3:4

Zajímavý zápas plný gólů se hrál v rámci 28. kola Juniorské ligy v Třinci. Hosté z Hradce Králové se zkraje zápasu ujali vedení, domácí však na začátku druhého poločasu duel otočili a vedli 2:1. Vítězství se ale nakonec nedočkali, Hradec totiž v závěru vyrovnal a ještě sahal po výhře. Duel nakonec skončil 2:2.
Votroci si v Juniorské lize připsali další bod. tentokrát v Třinci!

Teplice nenavázaly na výhru z Třince a na domácí půdě nestačily na rozjetý FC Hradec Králové. Ten vyhrál už svůj čtvrtý zápas v řadě, když se o góly zasloužili Jiří Miker a jeho jmenovec Bláha. Votroci se tak posunuli na skvělou čtvrtou pozici, ovšem mají stejný počet bodů jako třetí Karviná a druhé Brno.
V Juniorské lize FC Hradec Králové válí! Vyhrál čtvrtý zápas v řadě, odskákaly to Teplice

2.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin - www.juniorskaliga.cz - Tomáš Reiner
Juniorský výběr FC Hradec Králové přivítal na svém hřišti v atraktivním souboji dvou celků z čela tabulky Juniorské ligy Karvinou, které dokázal oplatit podzimní porážku, když se v jejím dresu dvakrát prosadil z penalty kapitán Petr Václavek a rozhodl o těsné, ale zasloužené výhře Votroků.