You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8   »
Zobrazeno 1 - 10 z (549)
7.6.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin
Juniorský tým si v loňské sezóně vedl na výbornou. Po odehrání celé soutěže nakonec skončil na čtvrtém místě tabulky se stejným počtem bodů (52) jako třetí Zbrojovka. Trenér Michal Šmarda doslova překopal tým, který přebral a začlenil do něj mladé dorostence. Ti se možná již v letní přípravě posunou dál do prvního týmu.
Prožil jsem u juniorky podařenou sezónu, říká Michal Šmarda

29.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: juniorskaliga.cz, Daniel Kinc
Sezonu 2016/17 mají za sebou už i fotbalisté Bohemians Praha 1905 a Hradce Králové. Úspěšnější nakonec byli hostující votroci, kteří v Ďolíčku sice prohrávali, ale zápas otočili. Rozhodující gól vstřelil v 77. minutě Jiří Miker, o třináct minut později pak pojišťoval výhru Hradce gólem na 3:1.
Mladí Votroci udeřili v závěru a z Bohemky si odvezli všechny body

22.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin, Patrik Lidmila
Mladí Votroci hostili ve svém posledním letošním domácím utkání pražskou Spartu. Ta na hřiště v Orlické kotlině poslala posílený kádr o hráče prvního mužstva. V soupeřově dresu nastoupil například Aleš Čermák, Holzer, Juliš nebo Konaté. Votroci se soupeřem drželi po celých devadesát minut krok, ale na body to nestačilo. Sparta nakonec v Hradci Králové vyhrála 4:3.
Ve vyrovnaném utkání juniorka nakonec Spartě podlehla 3:4

Zajímavý zápas plný gólů se hrál v rámci 28. kola Juniorské ligy v Třinci. Hosté z Hradce Králové se zkraje zápasu ujali vedení, domácí však na začátku druhého poločasu duel otočili a vedli 2:1. Vítězství se ale nakonec nedočkali, Hradec totiž v závěru vyrovnal a ještě sahal po výhře. Duel nakonec skončil 2:2.
Votroci si v Juniorské lize připsali další bod. tentokrát v Třinci!

Teplice nenavázaly na výhru z Třince a na domácí půdě nestačily na rozjetý FC Hradec Králové. Ten vyhrál už svůj čtvrtý zápas v řadě, když se o góly zasloužili Jiří Miker a jeho jmenovec Bláha. Votroci se tak posunuli na skvělou čtvrtou pozici, ovšem mají stejný počet bodů jako třetí Karviná a druhé Brno.
V Juniorské lize FC Hradec Králové válí! Vyhrál čtvrtý zápas v řadě, odskákaly to Teplice

2.5.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin - www.juniorskaliga.cz - Tomáš Reiner
Juniorský výběr FC Hradec Králové přivítal na svém hřišti v atraktivním souboji dvou celků z čela tabulky Juniorské ligy Karvinou, které dokázal oplatit podzimní porážku, když se v jejím dresu dvakrát prosadil z penalty kapitán Petr Václavek a rozhodl o těsné, ale zasloužené výhře Votroků.
 V Orlické kotlině rozhodovaly penalty, vítěznou proměnil Václavek

24.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: admin
Votroci se díky bodovému exportu z hřiště Slovanu Liberec i nadále drží ve špici tabulky Juniorské Ligy. Hradecký snajpr Honza Pázler jim vystřílel tři body trefou z úvodu utkání. Po zbytek hrací doby byli hosté v defenzivě stoprocentní, v čemž svým mladším spoluhráčům pomohl i zkušený Jirka Lindr svými brilantními zákroky.
Honza Pázler vystřílel juniorce v Liberci všechny body

16.4.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - Juniorka, autor: juniorskaliga.cz - Petr Šatalík
Votroci se opět přiblížili medailovým pozicím, před vlastními diváky se jim podařilo zvítězit již potřetí v řadě. Východočeši o své výhře nad Pražany rozhodli již v prvním poločase, ve větrem provátém utkání stříleli branky Žondra, Miker a Václavek, brankář Dunda udržel čisté konto.
Juniorka zdolala Slavii, na domácí půdě jí nastřílela tři góly

Měl našlápnuto k hvězdné kariéře, ale roční pauza vynucená vážným zraněním kolena mu pořádně přetrhala všechny plány. Čerstvě devatenáctiletý útočník Hradce Králové se postupně vrací zpátky na výsluní, na němž již byl před čtyřmi lety, když okolo něj obletovaly týmy jako Chelsea, Ajax či Twente. Nyní se začíná člen širšího kádru reprezentace U19 prosazovat i v Juniorské lize, kde například výborným výkonem podtrženým dvěma góly pomohl svému týmu porazit České Budějovice.
Jiří Miker - NEJLEPŠÍ HRÁČ 22. kola Juniorské ligy

Jarní neporazitelnost juniorky plzeňské Viktorie pokračuje i po utkání proti Hradci Králové. Mladí Plzeňané posilnění o několik hráčů z A - týmu po celé utkání tlačili svého soupeře. O výsledku zápasu přesto rozhodla šťastná trefa, když nepříliš povedený projektil Kopřivy nakonec doputoval až do hradecké sítě.