E.ON Beach Junior Cup

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 20.2.2017, tým FCHK: FC Hradec Králové - U-9, zdroj: Václav Hladký

Dne 18.2.2017 jsme odehráli kvalifikační turnaj v plážovém fotbale. V naší kvalifikační skupině bylo 8 týmů ve dvou skupinách. Zápas se hrál 3x5 minut čistého času (4+1).

branky: Kabele 5x, Kopčil, Fejgl 2x, Brychnáč

- konečné umístění týmu - 1.místo - Gratulujeme !!!

hodnocení VH: Jsme rádi, že se nám i na takovém povrchu jako byl písek, dařilo kličkovat a kombinovat. Dále bych ocenil, jak hráči dokázali zareagovat na těžký povrch a poradit si sním. Zároveň bych chtěl poděkovat pořadatelům za tento turnaj, který byl zpestřením v naší dlouhé sezoně.

VOTROCI V MOL CUPU PROTI ZLÍNU - 21.11.2017

Ve čtvrtfinále poháru MOL CUP přivítáme obhájce titulu FC Fastav Zlín. Rozhodl o tom dnešní los v sídle FAČR. Utkání se odehraje v termínu, který určí vzájemná dohoda. Oficiální termín je 28. 2. 2018. Další dvojice: SK Slavia Praha - FC Slovan Liberec, FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava, FK Jablonec . 1.FC Slovácko.

Starší dorost podlehl Příbrami - 18.11.2017

Liga U19: FC HK-Příbram 1:2 (0:2). I přes celozápasovou převahu nedokázali mladí Votroci svého soupeře zdolat. Jedinou branku našeho celku vstřelil v 87.minutě Rajnoch.

KNEJZLÍK SKÓROVALZA U-21 - 14.11.2017

Kvalifikace na EURO U 21 v Itálii Moldavsko vs. ČR 1:3 (1:1), branky za ČR: 15´Provod, 60´Bačo, 71´KNEJZLÍK. Lvíčata si do tabulky připsala další 3 body a po 4 utkáních jich mají 7, což jim zajišťuje průběžné třetí místo za Chorvatskem a Řeckem (oba 5 utkání - 13 bodů