Satelitní turnaj Liberec

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 16.4.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým FCHK U10

Na přírodní trávě stadiónu Letka jsme se střetli s Libercem a Mladou Boleslaví. Hrací čas 1x20 minut, auty - 3 možnosti rozehrání, Dukla bohužel dnes nedorazila a tak jsme hráli vždy zápas s Libercem, následně s Boleslaví a poté byla pauza.

Sesta
va FC HK:

Tomek - Kaczmarek, Hrabík, Němec, Gaszi, Rychtář, Svíčka, Zimmermann, Pavlík, Svatoš, Machač

Zápasy:

FC HK : FC Slovan Liberec  18:4 (6:2, 6:2, 6:0)
Branka (asistence): Rychtář, Svatoš (Pavlík), Svíčka (Svatoš), Machač (Pavlík), Pavlík (Svíčka), Svíčka, Pavlík (Svatoš), Svíčka, Svíčka (Zimmermann), Svatoš, Svatoš, Pavlík, Machač, Kaczmarek (Machač), Svatoš (Pavlík), Kaczmarek (Machač), Hrabík, Pavlík (Svíčka)
Střely: 27:19

FC HK : FK Mladá Boleslav  3:12 (2:4)
Branka (asistence): Machač (Kaczmarek), Svatoš (Pavlík), Kaczmarek (Hrabík)
Střely: 16:17

Hodnocení satelitu:

Na přírodní trávě stadionu Letka, jsme odehráli druhé kolo satelitu. Tentokrát bez Dukly. Zápasy jsou výsledkově hodně zkreslené, kdy jsme hráli vždy dvacet minut s Libercem a následně hned s Mladou Boleslaví, která na nás byla odpočatá a druhý zápas se to plně projevilo. I tak si myslím, že  jsme neodehráli úplně špatné zápasy. Obzvlášť s domácím Slovanem jsme si pěkně vypracovávali šance, které jsme i proměňovali. S Bolkou jsme první zápas nebyli schopni zachytávat křižné míče za obranu a celkově můžeme být zklamáni z toho, že naši hráči absolutně nebyli schopni reagovat v obranné fázi na hru soupeře. Jelikož se pomalu blížíme na konec kategorie U10, tak by jsme očekávali že kluci už budou schopni u zakončení přemýšlet, ale u některých to je stále začarovaný kruh. Ovšem co nás dnes trápilo nejvíce byly situace, kdy nejsme pod tlakem a i přesto nahrajeme soupeři přímo na nohu a tady by si někteří chlapci měli sáhnout do svědomí, protože je opravdu těžké se v tréninkovém procesu soustředit na věc která by byla jako z jiného světa. Herně to z naší strany není špatné, ale výše uvedené věci vždy kazí celkový dojem z předvedené hry a musíme tuto chybovost snížit jinak se neposuneme dále. Jsme rádi za zapojení hráčů, kteří měli zdravotní problémy a rovněž gratulujeme k pěknému vystoupení novicům v naší sestavě Tobiášovi Pavlíkovi a Adamu Svatošovi.

Děkujeme rodičům za odvoz a borcům za dobrou hru směrem dopředu!!!