Satelitní turnaj Dukla Praha

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 12.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým FCHK U10

Na umělé trávě v areálu Julisky jsme se střetli s tradičními soupeři. Hrací čas 2x20 minut, auty - 3 možnosti rozehrání

Sesta
va FC HK:
Svoboda, Tomek - Baťka, Gazsi, Němec, Zimmermann, Hodas, Chýlek, Halama, Hronek, Machač, Ponikelský

Zápasy:

FC HK : FK Dukla Praha  3:3 (poločas 3:0)
Branka (asistence): Hronek, Ponikelský, Zimmermann
Střely: 30:19

FC HK : FC Slovan Liberec  11:4 (poločas 4:1)
Branka (asistence): Halama (Němec), Ponikelský, Hodas, Machač (Baťka), Němec (Hodas), Ponikelský (Machač), Baťka, Machač, Halama (Němec), Chýlek, Halama
Střely: 27:16

FC HK : FK Mladá Boleslav  10:4 (poločas 7:3)
Branka (asistence): Halama (Němec), Machač (Hronek), Machač (Ponikelský), Ponikelský (Tomek), Ponikelský (Machač), Hronek (Baťka), Němec, Ponikelský (Machač), Gazsi (Hodas), Hronek (Machač)
Střely: 28:12

Hodnocení satelitu:

V krásném slunečném počasí jsme se představili na nové umělé trávě pražské Dukly. Vyšel nám začátek a v prvním poločase jsme domácí přehrávali. Nepochopitelný výpadek nastal v poločase druhém, kdy jsme soupeři začali dávat prostor a ten nás trestal. Zklamáním určitě bylo i to, že nebyl nikdo z kluků schopný jít na hřiště a překlopit misky vah na naši stranu. Vše jsme si ovšem vynahradili v dalších dvou zápasech. I když výsledky vypadají přesvědčivě, tak si troufáme tvrdit, že mohli být ještě výraznější. Řešení některých situací bylo velmi špatné a rovněž dozadu to dnes nebylo úplně ono. Podrželi nás brankáři a chtěli by jsme oba dva pochválit za velmi dobré výkony. Pevně věříme, že se kluci ze špatně řešených herních situací ponaučí a následující dva víkendy, kdy nás čekají top soupeři naší kategorie, tyto momenty vyřešíme jinak a lépe.

Děkujeme rodičům za odvoz a borcům za vcelku dobré výkony!!!