PU FC HK - SK Sigma Olomouc

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 27.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým FCHK U10

V neděli dopoledne jsme v tréninkovém centru Bavlna přivítali kluky z Olomouce. Hrálo se ve vysokém tempu na UMT v rozestavení 5+1 (2 týmy), hrací čas 4 x 25minut bez ofsajdů. Střídalo se hokejovým způsobem.

Branka (asistence):
Svíčka (Drbohlav), Zima, Zima (Svíčka), Hronek (Zima), Hronek, Zima, Ponikelský, Chýlek, Hronek (Ponikelský), Zima, Ponikelský, Zima (Drbohlav)

Střely na branku: 60:46  (11:13, 12:12, 13:14, 24:7)

FC HK 2. – 6:20  (1:10, 1:4, 3:3, 1:3)
Němec, Hrabík, Hrabík,
Kaczmarek, Machač (Němec), Kaczmarek

Střely na branku: 49:68  (14:10, 9:19, 15:19, 11:20)

Střely celkem: 109:114

Hodnocení zápasu:

O dnešní prohře rozhodl absolutně nezvládnutý vstup do zápasu. Obzvlášť na jedné polovině dostat deset branek je tristní - můžeme to přikládat útlumu z minulého týdne, ale i tak by jsme to měli zvládat lépe. Od druhé čtvrtiny se už naše hra zvedala, ale nebyli jsme schopni přidat více branek. V celkovém zhodnocení zápasu je počet střel vyrovnaný, ale v našem případě jsme si hodněkrát dali ve finální fázi dotek navíc a nebo vymýšleli nahrávku na dalšího spoluhráče. Stále nám chybí střelba ze střední vzdálenosti, které je minimum. Oproti minulému týdnu jsme zlepšili dostupování, nicméně díky velkému množství ztrát v přechodové fázi stojíme opět na straně poražených. V některých čtvrtinách jsme vedli například i 4:0, ale vlastní nedůsledností nejsme schopni přidat další branky a naopak inkasované branky v naší síti byli z kategorie laciných. Chtěli by jsme pochválit hráče, kteří měli minulý týden volno - dnes na nich byla vidět chuť se porvat o nominace na velké turnaje a pevně věříme, že v nastoleném trendu budou pokračovat i v tréninkovém procesu. Zápas hodnotíme pozitivně, měl dobré tempo a když budeme takto pokračovat tak se dostaví i výsledky.

Děkujeme klukům za předvedené výkony, rodičům za podporu a přípravu pozápasového rautu!!!