PU FC HK - FK Dukla Praha

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 22.1.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým U10

Dnes dopoledne jsme na SCM Bavlna přivítali kluky z pražské Dukly. Hrálo se na perfektně připravené UMT v rozestavení 5+1 (2 týmy), hrací čas 4 x 25minut bez ofsajdů. Střídalo se hokejovým způsobem.

Sestava FC HK 1.:
Tomek, Svoboda – Rychtář, Zimmermann, Gazsi, Machač, Hrabík

Sestava FC HK 2.:
Sciskala – Ernst, Dýčka, Ponikelský, Zima, Hronek, Němec

FC HK U10 : FK Dukla Praha U10 19:23  (pol. 12:14)

FC HK 1. – 8:16  (2:4, 3:4, 2:5, 1:3)

Branka (asistence): Rychtář, Zimmermann (Machač), Machač (Svoboda), Machač, Svoboda (Hrabík), Rychtář (Machač), Zimmermann (Gazsi), Svoboda

Střely na branku: 55:40  (16:8, 12:8, 14:14, 13:10))

FC HK 2. – 11:7  (3:2, 4:4, 2:0, 2:1)

Branka (asistence): Ponikelský, Hronek (Zima), Hronek (Ponikelský), Němec (Zima), Ernst, Němec, Dýčka, Dýčka (Hronek), Němec (Hronek), Hronek, Zima

Střely na branku: 37:31 (8:6, 9:8, 7:6, 13:11)

Střely celkem: 97:71

Hodnocení zápasu:

Za pěkného a slunečného počasí se odehrálo přátelské utkání s Duklou Praha na našem domácím stánku Bavlna. Prvním kladným bodem je, že jsme odehráli krásných 100 minut - záporem, který se k tomu váže je, že jsme měli v každém týmu pouze jednoho hráče na střídání. I tak jsme odehráli celé utkání naplno - to nemůžeme vytýkat. Vytýkat však můžeme nekvalitní převzetí míče, laxní zakončení, ale i né moc vydařenou hru 1vs1. Po přátelském utkání na Slávii a po úspěšném konci roku 2016 jsme si vstup do jarní sezóny představovali v trochu "úspěšnějším" duchu. V týdnu hodně zapracujeme na přihrávce a jejím převzetí a budeme pracovat na obejití protihráče - doufám, že nám bude stačit si tyto disciplíny oživit. Výsledek není důležitý - důležitý je předvedený výkon a kvaitní hra každého jednotlivce - na tom musíme ještě zapracovat a doufám, že tréninkový proces tyto výsledky přinese.