PU FC HK - FK Dukla Praha

You have an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.

Datum: 4.3.2017, tým FCHK: , zdroj: Realizační tým U10

Za krásného slunečného počasí jsme dnes dopoledne na domácí půdě SCM Bavlna přivítali kluky z pražské Dukly. Hrálo se na UMT v rozestavení 5+1 (2 týmy), hrací čas 4 x 25minut bez ofsajdů. Střídalo se hokejovým způsobem.

Sestava FC HK 1.:
Svoboda – Zimmermann, Chýlek, Němec, Rychtář, Drbohlav, Svíčka, Halama

Sestava FC HK 2.:
Jeřábek – Cobl, Gazsi, Ponikelský, Baťka, Hrabík, Sehnoutka, Hronek

FC HK : FK Dukla Praha    42:17   (pol. 22:7)

FC HK 1. – 20:8  (3:2, 7:2, 4:3, 6:1)

Branka (asistence): Svíčka, Chýlek (Svíčka), Zimmermann (Drbohlav), Němec (Halama), Němec (Rychtář), Němec, Rychtář, Němec (Drbohlav), Svoboda (Němec), Chýlek (Rychtář), Halama (Svoboda), Halama, Rychtář (Chýlek), Rychtář, Zimmermann (Rychtář), Halama (Chýlek), Němec (Halama), Halama (Drbohlav), Halama (Chýlek), Chýlek (Zimmermann)

Střely na branku: 79:36  (21:6, 16:14, 23:8, 19:8)

FC HK 2. – 22:9  (8:2, 4:1, 4:3, 6:3)

Branka (asistence): Hronek (Sehnoutka), Hronek, Cobl, Baťka (Ponikelský), Hrabík (Baťka), Baťka, Cobl, Baťka (Sehnoutka), Hronek, Baťka (Gazsi), Gazsi, Cobl, Sehnoutka, Gazsi (Ponikelský), Cobl (Baťka), Hrabík (Baťka), Baťka (Gazsi), Hronek, Hronek (Cobl), Hronek (Gazsi), Ponikelský, Hronek (Sehnoutka)

Střely na branku: 69:29  (37:12, 32:17)

Střely celkem: 148:65

Hodnocení zápasu:

Za krásného slunečného dne jsme odehráli přátelské utkání s pražskou Duklou. Po minulém utkání s tímto soupeřem jsme měli co napravovat - a myslíme si, že se nám to do určité míry povedlo. Na střely na branku, útočné akce, provedené kličky a nakonec i na góly jsme zaslouženě zvítězili. Skutečnost, že jsme odehráli skvělých 100 minut hry sice znamenala drobný fyzický výpadek v závěru utkání, ale i tak můžeme kluky pochválit. Oba týmy kvalitně presovali! Musíme zapracovat na zakončení a předfinální části hry.

Můžeme však říct, že výkon některých hráčů nebyl i tak zcela ideální, proto je důležité opět zapracovat v tréninku a makat dál!

Děkujeme klukům za předvedené výkony a rodičům za přípravu výborného pozápasového rautu!!!